Kişisel Verileri Koruma Kanunu Bildirgesi

Kullanıcı Sözleşmesi
Değerli Ziyaretçimiz..
1.Özel Açılım Uzaktan Öğretim Merkezi’ne ait olan www.beylikduzukpss.com internet sitesinin kullanıcı sözleşmesini sitemizi ziyaret etmeden önce lütfen okuyunuz. Bu sözleşme site ile ilgili olabilecek genel kuralları, yasal zorunlulukları içermektedir. Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş olarak sayılacaktır.

2. Sayfada yer alan kullanıcı sözleşmesi içerisindeki maddeleri www.beylikduzukpss.com tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir.

3. Sitenin ciddi düzeyde yavaş veya çalışmaz haline gelmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlemlerinin tümü yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda kullanıcının internet sitesine giriş yapması da bu yasağa dahildir. www.beylikduzukpss.com bu tür faaliyetlerde bulunan kişi/kişileri tespit ettiğinde engelleme ve yasal işlem sürecinin başlatması hakkına sahiptir.

4. Sitede yer alan tüm içerik, görsel ve materyallerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır. İçeriklerin farklı sitelerde başka alan adı kopya edilmesi durumunda yasal takip sürecinin başlatılacağını, maddi ve manevi olarak tazminat davası açılacağını, bu konuda oldukça hassas davrandığımızı belirtiriz.

5. Kullanıcı sözleşmesi içerisinde belirtilen tüm şartlar ve maddelerde ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri yargı yetkisine tabidir.
İlginiz İçin Teşekkür ederiz.