beylikdüzü-LGS-kursu

beylikdüzü-LGS-kursu


Eğitim yaşamının önemli bir dönüm noktası olan LGS ye hazırlık yapıyorsanız web sitemiz doğru adresiniz. Beylikdüzü LGS kursu olarak yenilikçi bir anlayış ile sürdürdüğümüz hizmetlerimizde %100 başarıyı hedefliyoruz. Dolayısıyla liselere giriş sınavı olarak adlandırılan bu önemli aşamayı kurumsal bir yaklaşım çerçevesinde hareket eden kursumuz ile geçmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü bugüne kadar yetiştirdiğimiz yüzlerce öğrencimizi hayali kurduğu okullara kavuşturduk. Elbette gençlerimizin hedefleri ile doğru orantılı eğitim müfredatımız ve öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla kesintisiz bir şekilde sürdürülüyor. Dolayısıyla uzman kadromuz bu başarımızda büyük rol oynuyor diyebiliriz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim veya başarıya uzanan yolda nasıl bir metot izlediğimizi daha kapsamlı şekilde aktarmaya çalışalım.

LGS Deneme Sınavı Yol Haritasını Belirliyor

Elbette öğrencilerimizin bilgi anlamında desteklenmesinin dışında özellikle sınav psikolojisinin olumsuz etkileriyle baş etmesi gerekecektir. Dolayısıyla uyguladığımız yüz yüze eğitim dışında, süreç içerisinde çok sayıda LGS deneme sınavı ile desteklediğimiz bir program söz konusudur. İsterseniz konunun daha iyi anlaşılabilmesi adına sağladığımız avantajlı eğitim paketini maddeler halinde sıralayalım

  • Yüz yüze etkin eğitim
  • Sözel ve sayısal bölümlere uygun program
  • Ücretsiz kitaplar ve çok sayıda kaynak yayın
  • Rehberlik hizmetleri çerçevesinde her öğrencinin yapısına göre çalışma programı ve gerekli düzenlemeler
  • Sınırlı sayıda öğrencinin bulunduğu dersliklerde örgün eğitim
  • Her hafta yoğun Lgs deneme sınavları ve pratik
  • Uzman eğitimcilerimizin sınırsız soru çözümleri
  • Velilerimiz ile birlikte eşgüdümlü olarak 7/24 öğrencinin ders çalışma motivasyonu ve dayanışma

Şeklinde kısa bir özetleme yapabiliriz.

LGS Hazırlık Yaşamın Geri Kalanını Şekillendiriyor

Tabi takdir edeceğiniz gibi bu önemli süreç uzmanlık gerektiriyor. Çünkü LGS hazırlık dönemi öğrencimizin gelecekteki yaşamını birebir etkiliyor efendim. İzin verirseniz kısa bir ayrıntı daha paylaşalım. Kursumuz aynı zamanda DGS, KPSS ve YDS (yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavı) gibi diğer alanlarda da etkin deneyimlerini kursiyerlerine ve öğrencilerine aktarmaktadır. Dolayısıyla Beylikdüzü LGS kursu olarak öğrencimiz kapsamlı bir eğitim kurumu gözetiminde hazırlanmış olacaktır. Lütfen arayın görüşelim, yenilikçi ve çağdaş bir bakış açısıyla öğrencilerimizi başarıya ulaştıralım. Web sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden yetkililerimize ulaşabilir ve çok daha kapsamlı bilgilendirme talep edebilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Yorumlar devre dışı.